KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14996236
nr 1499 6236
Akvarell
på textil, Japan, 44x42 cm, yttermått inklusive ram: 60x60, akvarell. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:15:53
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr