KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11686006

nr 1168 6006

Akvarell

Mikael Wetterström, Stadsgårdskajen, signerad och daterad 1991. 43x59 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 mars 2018
kl 18:36:42

11/3 20:23:41 1      Vinnande bud