KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9201320
nr 920 1320
Lotta Hagerman
(f. 1940), Sverige
Akvarell, Lotta Hagerman (f. 1940), Skidåkare, signerad. 1987, 30x35
Lotta Hagerman, svensk konstnär, född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:25:36
25/10 14:37:52
100 kr
27/10 09:30:15