KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15418057

nr 1541 8057

Lars Pirak

(1932-2008), Sverige

Fjällmotiv. Signerad. Akvarell, bildmått: 29x38 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 22 maj 2023
kl 19:01:04

22/5 18:56:04 1      Vinnande bud
22/5 18:57:12 1      justering av budtak

Lars Pirak

Läs mer om Lars Pirak