KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17176035

nr 1717 6035

Akvarell

Lars Jacob von Röök (1778-1867), tillskriven. Vy från Alingsås omgivningar, Ej signerad. Akvarell, bildmått: 12,5x17,5 cm, yttermått inklusive ram. 24,5x28,5 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 20:23:28

17/8 09:23:31 1      Vinnande bud