KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14099310
nr 1409 9310
Kenneth Derlow
(f. 1944), Sverige
Interiör med bord. Signerad. Akvarell, bildmått: 28x21 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Kenneth Derlow, svensk bildkonstnär född 1944.
måndag 2 augusti 2021
kl 19:41:02