KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14024159
nr 1402 4159
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Signerad, akvarell. Motivet: 30x39cm, yttermått inklusive ram: 36x45cm
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
måndag 7 juni 2021
kl 19:47:03
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg