KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15418202

nr 1541 8202

Akvarell

Jaqueline Brogren, skärgård. Signerad, akvarell, 36x48 cm, yttermått inklusive ram: 53x65 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 22 maj 2023
kl 20:28:37

18/5 15:27:50 1      100 kr
22/5 20:23:37 2      Vinnande bud