KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14676330

nr 1467 6330

Jan Rhodin

(f. 1938), Sverige

Signerad, fåglar. Akvarell, bildmått: 34x48cm, yttermått inklusive ram: 52x65cm

Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 maj 2022
kl 20:05:41

10/5 16:58:47 1      Vinnande bud

Jan Rhodin

Läs mer om Jan Rhodin