KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8356214
nr 835 6214
Jan Brazda
(1917-2011), Sverige
Akvarell, Jan Brazda (1917-2011), signerad: -48, 46x60
Jan Brazda, svensk målare och scenograf, född i Rom 1917, död 2011.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 juli 2013
kl 20:45:54
18/6 16:40:01
100 kr
30/6 20:18:01
Jan Brazda
Läs mer om Jan Brazda