KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9546190

nr 954 6190

Akvarell

Helena Karsenbarg, höna, signerad, motivet: 21x29

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 13 april 2015
kl 20:45:34