KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9546190
nr 954 6190
Akvarell
Helena Karsenbarg, höna, signerad, motivet: 21x29
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 april 2015
kl 20:45:34
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr