KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12522076
nr 1252 2076
Akvarell
Haavs Johnson, Sjöjungfru. Signerad, daterad 48,64x50
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:07:27
29/4 15:21:23
- Klassiska
29 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska