KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15475133

nr 1547 5133

Akvarell

H Down, Signerad, Kustmotiv, 17x35 cm, yttermått inklusive ram: 32x50 cm

Utrop:

600 kr

måndag 12 juni 2023
kl 19:28:45