KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15146128
nr 1514 6128
Akvarell
Ferninand Zach, Wien. Signerad. Akvarell, bildmått: ca 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 23x33 cm
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:31:16
5/1 21:16:38
100 kr
9/1 18:24:29