KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14088308
nr 1408 8308
Eric Heinertz
(1908-1965), Sverige
Signerad. Akvarell, 23x32cm, yttermått inklusive ram: 37x46cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:29:18
Eric Heinertz
Läs mer om Eric Heinertz