KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14884155

nr 1488 4155

Akvarell

Eila Cederroos, Kustlandskap. Signerad och daterad 92, akvarell, bildmått: 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 september 2022
kl 19:52:33