KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13835226

nr 1383 5226

Akvarell

Kina, Häst, 70x39cm, yttermått inklusive ram: 73x43 cm. Signerad

måndag 8 mars 2021
kl 19:17:29