KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8873373

nr 887 3373

Carl-Harry Stålhane

(1920-1990), Sverige

Akvarell, Carl-Harry Stålhane (1920-1990), signerad, 1944, 31x39

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 april 2014
kl 20:03:35

Carl-Harry Stålhane

Läs mer om Carl-Harry Stålhane