KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7674510
nr 767 4510
Akvarell
Bianchi, Italien, signerad, 30x22
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juli 2012
kl 19:46:11
12/7 19:11:22
16/7 14:13:58