KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9111387
nr 911 1387
Akvarell
Ã…sa Melin, "vandringen" sign. - 94, 19x24
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:54:09
250 kr
400 kr