KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16259317

nr 1625 9317

Alain Soucasse

(f. 1951), Sverige

Signerad, daterad -82, komposition. Akvarell, bildmått: 48x65 cm, yttermått inklusive ram: 69x86 cm

Kondition: skadad glasskiva

Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.

Utrop:

500 kr

måndag 3 juni 2024
kl 19:27:31

Alain Soucasse

Läs mer om Alain Soucasse