Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textil 15643116

nr 1564 3116

Textil

Ester Hoffsten Lindwall, 1930-tal. Handarbetets vänner, Signerad, 70x63 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 18 september 2023
kl 19:49:02