KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 17423262

nr 1742 3262

Väggrelief

Orientalisk, yttermått inklusive ram: 40x55 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 24 november 2025
kl 18:33:22