GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Väggreliefer 6801015

nr 680 1015

Väggreliefer

1 par, keramik, tidigt 1900-tal, Tyskland, 40x36

Kondition: skadad, slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 7 februari 2011
kl 19:27:04

Tilgman Keramik