![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmatur 8597022
*
nr 859 7022
Väggarmatur
50-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:42:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/11 10:02:19
1
100 kr
11/11 19:04:45
2
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggarmatur väggarmaturer väggbelysning vägglampa vägglampor
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:20
-
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:19
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:48
*
Väggarmatur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7022
Väggarmatur
50-tal
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/11 10:02:19 | 1 | 100 kr |
11/11 19:04:45 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{6A397493-FB3C-4E07-9D0D-A539D6C2879D}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggarmatur väggarmaturer väggbelysning vägglampa vägglampor
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:20 -
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:19 -
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:48