![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampa 10387694
*
nr 1038 7694
Vägglampa
1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:02:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/5 08:29:52
1
100 kr
3/5 14:09:52
2
250 kr
3/5 16:40:37
3
500 kr
7/5 08:30:55
2
350 kr
7/5 08:30:55
3
400 kr (Budbetjänt)
7/5 08:31:45
2
450 kr
7/5 08:31:45
3
500 kr (Budbetjänt)
14/5 12:44:29
4
600 kr
16/5 18:56:16
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampa
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:20
-
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:19
-
6213 Väggarmaturer
ett par, mässing. Diameter: 25 (marina)
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:09
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:48
*
Vägglampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 7694
Vägglampa
1950-tal
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/5 08:29:52 | 1 | 100 kr |
3/5 14:09:52 | 2 | 250 kr |
3/5 16:40:37 | 3 | 500 kr |
7/5 08:30:55 | 2 | 350 kr |
7/5 08:30:55 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
7/5 08:31:45 | 2 | 450 kr |
7/5 08:31:45 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
14/5 12:44:29 | 4 | 600 kr |
16/5 18:56:16 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{0C17A3AA-7471-4207-85DD-BD22AFE6A1E9}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggbelysning vägglampa
-
6244 Väggarmatur
mässing, Örsjö. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 18:20 -
6223 Väggarmaturer
ett par, Borens. Höjd: 24 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 19:19 -
6213 Väggarmaturer
ett par, mässing. Diameter: 25 (marina)
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:09
-
6241 Väggarmaturer
ett par, plåtskärm, AJH5,1950-tal. Längd: 38 cm
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:48