WATCHES & CLOCKS / Wall clocks / Wall clock 14929220
nr 1492 9220
WALL CLOCK
18th/19th century, Dekor med Moder Svea, tre kronor & lejon, wear, damages, additions.
1700-/1800-tal, Dekor med Moder Svea, tre kronor & lejon. Höjd: 78 cm, längd: 50 cm
Condition: slitage, skador, kompletterad
2600
SEK 2000
Monday September 26 2022
at 18:44:27
24/9 20:49:13