UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 9111234
nr 911 1234
Väggur
ek, tidigt 1900-tal, höjd: 87
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:03:11
100 kr
150 kr