UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 8849062
nr 884 9062
Väggur
Sent 1800-tal, höjd: 102
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 mars 2014
kl 18:35:25
30/3 11:41:26