ÖVRIGT / Diverse / Kärl 14077034
nr 1407 7034
Kärl
3 st. Höjd: 17-27, lergods / trä
Kondition: slitage, lagningar.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:32:59
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr