GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 6856164

nr 685 6164

Vas

porslin, Kina, höjd: 40, nagg, slitage

Utrop:

200 kr

Såld:

350 kr

måndag 7 mars 2011
kl 17:03:43