GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vas 7674702
nr 767 4702
Vas
Orrefors, Hald, 20-tal, höjd: 25
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 juli 2012
kl 18:36:31
15/7 16:21:22
350 kr
16/7 17:23:56