GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 16253308

nr 1625 3308

Vas

Japan, 1800-tal. Höjd: 31 cm

Kondition: slitage, färgbortfall

Utrop:

300 kr

måndag 3 juni 2024
kl 20:15:00