GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 13348081
nr 1334 8081
Vas
fajans, 1700-tal. Höjd: 24 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:32:53
350 kr
Vas
Kondition: slitage, skador
nr 1334 8081
Vas
fajans, 1700-tal. Höjd: 24 cm
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 29 juni 2020 |