GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vas 6638057
nr 663 8057
Vas
kristall, 1800-tal, höjd: 19
Kondition: nagg
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 oktober 2010
kl 18:00:31
25/10 11:44:03
Halvkristall