GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 13464233
nr 1346 4233
VASE
China, 20th century, height: 20cm, minor cracks, cracks.
Kina, 1900-tal, Höjd: 20cm
Condition: nagg, spricka/ sprickor
3000
SEK 2200
Monday September 7 2020
at 19:29:35
7/9 18:55:02
2.000 kr
7/9 19:00:46