GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 6947585

nr 694 7585

Golvvas

keramik, Italien, höjd: 35

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 april 2011
kl 18:02:21

21/4 13:27:47 1      Vinnande bud

Tilgman Keramik