GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 14204242

nr 1420 4242

Vas

omkring 1900, relief med blommor. Höjd: 20 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 september 2021
kl 19:43:27