GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 7163819

nr 716 3819

Lockurna

1800-tal, Kina, höjd: 38 inkl sockel

Kondition: nagg

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 26 september 2011

26/9 15:50:31 1      Vinnande bud