UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 7201659
nr 720 1659
Väggpendyl
förgylld, Gustaviansk stil, höjd: 50, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 17 oktober 2011
kl 19:28:43
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Den Gustavianska stilen