KONST / Litografier / Utställningskatalog 8761144
nr 876 1144
Utställningskatalog
Liljevalchs Konsthall, nr. 219. Baertling/Jacobsen, Mortensen, med serigrafier, 2 st. Baertling, 2 st. Jacobsen, 2 st. Mortensen. osignerade. 2 serigrafier av Josef Albers medföljer
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 februari 2014
kl 18:31:30
14/2 13:25:58
17 feb