GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Karott 13004548

nr 1300 4548

Karott

ostindiskt, blåvitt kompaniporslin. Längd: 36 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 januari 2020
kl 20:36:17