GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Karott 13004548
nr 1300 4548
Karott
ostindiskt, blåvitt kompaniporslin. Längd: 36 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:36:17
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)