GLASS & CERAMICS / Ceramics / Tryffelvas 7908320
nr 790 8320
Tryffelvas
Hans Hedberg, signed, height: 14, slipåad nagg i botten.
Hans Hedberg, signerad, höjd: 14
Condition: slipåad nagg i botten
1200
SEK 700
Monday November 12 2012
at 19:44:28
9/11 17:56:17