Ã–VRIGT / Diverse / Brickor 15763472

nr 1576 3472

Brickor

3 st, Ns & trä. Längd: 57-77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 november 2023
kl 19:16:59

6/11 10:28:59 1      Vinnande bud