ÖVRIGT / Diverse / Brickor 8906393
nr 890 6393
Brickor
2 st, Asien, längd: 42-45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 april 2014
kl 18:12:30
28/4 00:22:21