Ã–VRIGT / Diverse / Brickor 8906393

nr 890 6393

Brickor

2 st, Asien, längd: 42-45

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 april 2014
kl 18:12:30

28/4 00:22:21 1      Vinnande bud