KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13418290
nr 1341 8290
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 112/250, daterad 1989. Motivet: 50x47 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:52:20
300 kr
350 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén