KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13417140

nr 1341 7140

Träsnitt

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 6/9, daterad 1955. Motivet: ca 25x27 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 augusti 2020
kl 18:28:12