MISCELLANEOUS / Toys / Toy animals 6161414

nr 616 1414

TOY ANIMALS

13st, 1940s/1950s, fyra märkta elastolin, length: 7-18+ , height: 7-14, skador+ repairs.

13st, 1940-/50-tal, fyra märkta Elastolin, längd: 7-18+ , höjd: 7-14

Condition: skador+lagningar

300

SEK 300

Monday December 14 2009
at 17:14:03

10/12 17:50:13 1      Vinnande bud