KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsetsning 11482009
nr 1148 2009
Torrnålsetsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Stege, signerad och numrerad 10/50, motivet: 14x13
Kondition: skadat blad
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:04:29
300 kr
350 kr
Torrnålsetsning
Kondition: skadat blad
nr 1148 2009
Torrnålsetsning
Kondition: skadat blad
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 400 kr |
måndag 4 december 2017 |