MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Textiltavla 17309396

nr 1730 9396

Textiltavla

med applikationer, monogram. Signed, dated -89 cm, outer dimensions including frame: 60x60 cm,

med applikationer, monogram. Signerad, daterad -89 cm, yttermått inklusive ram: 60x60 cm

Yes

Withdrawn

Monday October 13 2025
at 19:50:06